Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Šála s merinem a alpakou č. 863

Tóny podzimní přírody v celoroční šále. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 861
2 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Rezavá, Zelená, Vínová, Žlutá, Hnědá
Materiál: Vlna alpaka, Ovčí vlna merino
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Nepravidelný
Položka byla vyprodána…

Tenká šála s čistou alpakou v osnově a čistým ručně barevným merinem v útku. Jednobarevná alpaka je světle hnědá, merino je v odstínech žluté, vínové a zelené. Díky tenké přízi a užšímu rozměru dělá šála na krku menší objem, a díky své délce je vhodná nejen pro přehození přes rameno nebo omotání kolem krku, ale také pro různé ozdobné uzly. 

Šála je 28 cm široká, 210 cm dlouhá a na obou koncích má 15 cm dlouhé zakroucené třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Ke každému tkanému plédu či šále přidávám na vyzkoušení vzoreček pracího prostředku Eucalan (velikost 5ml, pro jedno ruční praní). Vyberte si svou vůni a připište mi ji do poznámky k objednávce, nebo nechte poznámku prázdnou a výběr na mně. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu