Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Šála s merinem a mohérem č. 920

Ručně tkaná, ručně předená, a v nadčasové barvě. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 896
3 500 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Zelená
Materiál: Ovčí vlna merino, Mohér
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Jedna barva
Položka byla vyprodána…

Šála, kterou jsem nejen utkala, ale přízi na ni také upředla. Směs merina (75 %) a mohéru (25 %) dává šále díky ručnímu zpracování zajímavou strukturu. Takže i když je vyvedena v jednoduché a nadčasové tmavě zelené barvě, není nezajímavá a nudná. 

Šála je 33 cm široká, 200 cm dlouhá, a na obou koncích má 12 cm dlouhé zakroucené třásně. 

Jako většina vlněných výrobků šála vyžaduje pozornost při praní. Perte ji v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Ke každému tkanému plédu či šále přidávám na vyzkoušení vzoreček pracího prostředku Eucalan (velikost 5ml, pro jedno ruční praní). Vyberte si svou vůni a připište mi ji do poznámky k objednávce, nebo nechte poznámku prázdnou a výběr na mně. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu