Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Šála s mohérem č. 287

Podélné pruhy v kontrastních barvách.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 243
2 700 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Tyrkysová, Hořčičná
Materiál: Ovčí vlna, Mohér
Ovčí kousavost: 2 (mírně kousavé příze)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Pruhy
Položka byla vyprodána…

 

Pléd jsem utkala ze dvou barev jedné nopkové rustikální příze, složené z vlny (70 %) a mohéru (30). V osnově jsou natažené přibližně 2,5 cm široké hořčičně žluté a temně tyrkysové pruhy, v útku je použita jen tyrkysová. Pléd je trochu kousavější, ale zato má minimální sklony ke žmolkování a při správné péči tak bude vypadat dlouho jako nový i při každodenním nošení.

Pléd je 50 cm široký, 190 cm dlouhý, a na obou koncích má 13 cm dlouhé zakroucené třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu