Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Šálka s jakem a hedvábím č. 853

Minimální a nadčasová.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 860
1 900 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Šedá
Materiál: Hedvábí morušové, Ovčí vlna merino, Jak
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Jedna barva
Položka byla vyprodána…

Kratší a užší šálka z jemné směsi merina (60 %), jačí srsti (20 %) a hedvábí (20 %). Přízi na ni jsem před utkáním také obarvila, šedomodrými tóny. Díky původní nebělené světle hnědé barvě má barva krásnou hloubku. A díky příměsi hedvábí se šálka jemně leskne. 

Díky menší velikosti a tenké přízi tvoří šála malý objem a bude krásným doplňkem po celý rok. 

Šála je 31 cm široká, 160 cm dlouhá a na obou koncích má 15 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Ke každému tkanému plédu či šále přidávám na vyzkoušení vzoreček pracího prostředku Eucalan (velikost 5ml, pro jedno ruční praní). Vyberte si svou vůni a připište mi ji do poznámky k objednávce, nebo nechte poznámku prázdnou a výběr na mně. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu