Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Ručně tkaný pléd s jačí srstí č. 557

Merino, hedvábí a jak v elegantní vínově hnědé kombinaci.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 177
3 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Vínová, Hnědá
Materiál: Hedvábí morušové, Ovčí vlna merino, Jak
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Nepravidelný
Položka byla vyprodána…

Tenký pléd či šála z nádherné, hřejivé a jemně lesklé směsi merina (60 %), morušového hedvábí (20 %) a jačí srsti (20 %). Příze kombinuje nebarvenou přírodně hnědou, kterou směsi dává jačí srst, a ručně barvenou vínovou v různě silných odstínech. Použitím v osnově i útku tak vzniká nepravidelný vzor. Díky příměsi jaka šála přes svou tenkost krásně hřeje, díky merinu a hedvábí je jemná a nekousavá.

Pléd je 53 cm široký, 200 cm dlouhý a na obou koncích má 15 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu