Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Vlněný pléd s hedvábím č. 712

Hřejivá vlna a jemné hedvábí v univerzálním a přeci jedinečném kousku.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 80
3 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Béžová, Šedá, Bílá
Materiál: Hedvábí morušové, Ovčí vlna
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Pruhy
Položka byla vyprodána…

Světle šedá osnova a 9 cm široké pruhy ve stejné šedé, béžové a bílé, v plédu, který díky neutrálním barvám můžete obléci téměř k čemukoliv. Použitá příze má jemně nopkovou nepravidelnou strukturu, díky které vynikne ruční zpracování. Je z 80 % tvořena ovčí vlnou a z 20 % morušovým hedvábím. Takže přes svou tenkost je výsledná tkanina hřejivá a vhodná jak pro omotání těsně kolem krku pod zimní kabát, tak přes ramena k lehkému oděvu na jaře nebo v létě. 

Pléd je 53 cm široký, 195 cm dlouhý a na obou koncích má 11 cm dlouhé třásně.

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu