Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Vytkávaný merino pléd E020

Až monochromatický celek, detail ve vytkávaném vzoru. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 657
3 700 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Šedá, Fialová
Materiál: Ovčí vlna merino
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Vytkávaný
Položka byla vyprodána…

Jemný merino pléd či šála ze středně těžké příze. Vzhledem k vytkávanému vzoru je ale spíše těžší, takže jej doporučuji spíše do chladnějších období nebo těm zimomřivějším z vás i do teplejších měsíců. Vzor je tvořen pouze střídáním osnovy a útku a ne změnou barvy, takže pléd se nemusíte bát kombinovat ani s velmi formálním oblečením. Utkala jsem jej z ručně barvené příze v šedých odstínech s jemným nádechem do fialova. 

Pléd je 39 cm široký, 200 cm dlouhý a na obou koncích má 12 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Ke každému tkanému plédu či šále přidávám na vyzkoušení vzoreček pracího prostředku Eucalan (velikost 5ml, pro jedno ruční praní). Vyberte si svou vůni a připište mi ji do poznámky k objednávce, nebo nechte poznámku prázdnou a výběr na mně. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu