Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Vytkávaný pléd E162

Smělý, neotřelý a chumlavý.

Skladem (1 ks)
Kód: 2731
4 300 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Zelená
Materiál: Ovčí vlna merino, Kašmír
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Širší (cca 72 x 200 cm)
Vzor: Vytkávaný, Ručně barvená příze
P5140699
Novinka

Pléd jsem utkala z měkoučké směsi merina (70 %) a kašmíru (30 %), v odstínu světle jasně zelené a vlastnoručně nabarvené tmavě modré. Příze pocházejí z přebytků italských přádelen a pletáren, a patří k tomu nejkvalitnějšímu, co je možné najít. Vytkávaný vzor je tvořen střídáním dvou vrstev tkaniny, každé v jedné barvě. Pléd je silnější a širší, a tvoří nádherný objem. Je tedy spíše vhodný do chladnějšího počasí, ale přehozený přes ramena poslouží i v chladných letních večerech. Při každé příležitosti a bez ohledu na roční období bude nepřehlédnutelný! 

Pléd je 57 cm široký, 200 cm dlouhý a na obou koncích má 15 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu