Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Zelenkavý pléd č. 764

Nic neříká jaro jako svěží zelená!

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 220
3 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Zelená, Béžová
Materiál: Hedvábí morušové, Ovčí vlna merino, Jak
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Jedna barva
Položka byla vyprodána…

Lehounký pléd kombinující nebělenou světle hnědou osnovu ze směsi merina (60 %), hedvábí (20 %) a jaka (20 %) a ručně barvený útek z čistého merina ve světle zelených odstínech. Patří k tomu nejtenčímu, co umím zatím utkat, a je vhodnější spíš pro teplejší měsíce, otužilejším osobám ale poslouží i v zimě, například nařasený do velkého límce kabátu.  

Pléd je 52 cm široký, 205 cm dlouhý a na obou koncích má 15 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu