Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Alpaková lehká šála č. 1008

Jednobarevná nemusí být nudná. A vlna alpaka není jen na zimu. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 1373
3 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Hořčičná, Olivová
Materiál: Vlna alpaka
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Jednobarevný
Položka byla vyprodána…

Lehký pléd z jemné příze lam alpak. Výrobce materiál označuje jako "baby alpaca", čímž ovšem neodkazuje ke stáří zvířat, ze kterých pochází, ale k jeho jemnosti. Příze je tenká a celková váha plédu je i přes jeho velikost pod 200g. Otužilejší zahřeje i v tuhé zimě, zimomřivým může dělat společnost i v teplých měsících. Moderní a přitom nadčasová hořčičná žlutá s nádechem do olivova tenhle kousek předurčuje k čestnému místu v každém šastníku. 

Pléd je 56 cm široký, 210 cm dlouhý a na obou koncích má 13 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu