Bavlněný šál č. 873

Ozvěny denimu k nenáročném každodenním kousku. 

Skladem (1 ks)
Kód: 871
2 900 Kč
Kategorie: Rostlinné "veganské" šály
Barva: Modrá
Materiál: Organická bavlna
Ovčí kousavost: 0 (rostlinnná vlákna, hedvábí, kašmír, apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Nepravidelný

Kousek z organické bavlny nepravidelně barvené indigem. Ta v tkanině vytváří prolínání v odstínech modré. Nezahřeje tolik a není tak měkký jako vlna, ale nemusíte se bát, že se srazí v pračce. Naopak bude, podobně jako vaše nejoblíbenější džíny, s každým nošením a praním přátelštější.  

Šál je 52 cm široký, 200 cm dlouhý a na obou koncích má 13 cm dlouhé třásně.

Při prvních praních může šál trochu pouštět barvu - doporučuji jej proto prát samostatně, nebo přidat ubrousek pro zachytávání zbytkové barvy. Prát můžete v pračce na nízké teploty, po vyprání před pověšením doporučuji trochu proklepat a tím se zbavit největších skladů, a posléze vyžehlit napařovací žehličkou. 

Ke každému tkanému plédu či šále přidávám na vyzkoušení vzoreček pracího prostředku Eucalan (velikost 5ml, pro jedno ruční praní). Vyberte si svou vůni a připište mi ji do poznámky k objednávce, nebo nechte poznámku prázdnou a výběr na mně. Vzoreček přidám i k tomuto kousku, byť se pro péči o něj příliš nehodí. Snad jej využijete při péči o své vlněné svršky, nebo pošlete dále někomu, kdo jej využije. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem