Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Bavlněná pruhovaná šála č. 763

Modré a béžové pruhy v čisté bavlně.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 215
2 700 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Béžová
Materiál: Organická bavlna, Recyklovaná bavlna
Ovčí kousavost: 0 (rostlinnná vlákna, hedvábí, kašmír, apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Pruhy
Položka byla vyprodána…

Šála z moderních a udržitelných bavlněných přízí - s osnovou ze světle modrého recyklovaného denimu a pruhovaným útkem z organické bavlny. Pruhy jsou přibližně 8 cm široké, a ty béžové střídají různé odstíny modrých barvených indigem. Bavlna sice nezahřeje tolik jako vlna, ale vzhledem k velikosti tato šála udělá kolem krku docela pěkný objem, takže bude izolovat i v zimě. Sílou použitých přízí se ale jedná spíše o lehčí pléd na jaro až podzim. 

Šála je 55 cm široká, 190 cm dlouhá a na obou koních má 12 cm dlouhé zakroucené třásně. 

U této šály sice nehrozí, že by se nešetrným praním mohla zaplstit, ale přesto byste jí mohli uškodit. Doporučuji tedy prát opatrně v ruce nebo v programech s nízkými teplotami na jemné prádlo. Indigem barvená modrá může při prvním praní trochu pouštět, proto doporučuji prát s hadříkem zachycujícím barvy a nečistoty. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Podobně jako džíny může být šála po vyprání trochu tužší, pravidelným nošením ale krásně změkne.  

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu