Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Bavlněný vytkávaný pléd E164

Nekousavý, veganský a nebeský. 

Skladem (1 ks)
Kód: 2733
4 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Bílá
Materiál: Organická bavlna
Ovčí kousavost: 0 (rostlinnná vlákna, hedvábí, kašmír, apod.)
Velikost: Širší (cca 72 x 200 cm)
Vzor: Vytkávaný
P5140708
Novinka

Pléd jsem utkala ze dvou odstínů středně silné organické bavlny, bílé a barvené indigem do světle modré. Vytkávaný vzor je tvořen střídáním dvou vrstev tkaniny, každé v jedné barvě. Pléd je díky svému materiálu vhodný pro teplejší období roku, ale otužilejším poslouží báječně i v tuhých zimách. Ideální městské mimikry či cestovní společník!

Pléd je 59 cm široký, 200 cm dlouhý a na obou koncích má 12 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu