Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Buklé pléd č. 634

Alpakový pléd k zachumlání.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 232
2 900 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Červená, Oranžová
Materiál: Vlna alpaka, Ovčí vlna merino
Ovčí kousavost: 2 (mírně kousavé příze)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Jedna barva
Položka byla vyprodána…

Pléd s hladkou osnovou z cihlově oranžové čisté alpaky a útkem ze smyčkové ručně barvené příze z alpaky (80 %) a vlny (15 %) a zpevněná malým množstvím polyamidu (5 %). Smyčková (buklé) příze je krásně hebká a jinak relativně lehkému plédu dává velký objem. Pléd využijete spíše v chladnějších měsících, nebo jako věrného společníka v klimatizovaných prostorech. 

Pléd je 52 cm široký, 210 cm dlouhý a na obou koncích má 15 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu