Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Hedvábná šála s jemnou smyčkou č. 618

Vlákna dvou světů v šále, která vás nepřestane překvapovat.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 498
3 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Bílá
Materiál: Hedvábí buretové, Organická bavlna, Papír
Ovčí kousavost: 0 (rostlinnná vlákna, hedvábí, kašmír, apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Jedna barva
Položka byla vyprodána…

Šála či pléd kombinující rostlinná a živočišná vlákna v jejich nejlepší podobě. Světlounce stříbřitá tenká osnova z buretového hedvábí je protkaná téměř bílým útkem s jemnými smyčkami a složením z bavlny (49 %), hedvábí (38 %) a papíru (15 %). Především stužková plochá příze se smyčkou dává plédu jeho neobvyklý vzhled a zajímavé vlastnosti. Na jednu stranu je lehký, na druhou krásně plastický a načechraný. Díky svému složení bude v létě chladit a v zimě hřát. 

Pléd je 55 cm široký, 180 cm dlouhý a na obou koncích má 15 cm dlouhé třásně. 

Podobně jako vlněné výrobky, i hedvábný pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu