Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Buklé pléd č. 744

Vřesový huňatý pléd do nepohody.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 206
3 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Vřesová
Materiál: Vlna alpaka, Hedvábí morušové, Ovčí vlna
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Širší (cca 72 x 200 cm)
Vzor: Jedna barva
Položka byla vyprodána…

Pléd, který je díky použité smyčkové (buklé) přízi na svůj objem lehký - udělá tedy kolem krku objem, krásně zahřeje, ale přitom nebude tížit. Na osnovu jsem použila hladkou přízi z alpaky (70 %) a hedvábí (30 %), v útku smyčkovou přízi z alpaky (80 %) a vlny (15 %) zpevněných malým procentem polyamidu (5 %).  

Pléd je 75 cm široký, 200 cm dlouhý a na obou koncích má 12 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu