Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Hedvábná šála Forest Fruit Ice Cream od Katu (16)

Vzpomínky na léto v lese po celý rok. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 1934
2 700 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Vínová, Růžová, Fialová, Starorůžová
Materiál: Vlna alpaka, Hedvábí buretové
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Pruhy, Barevné nopky
Položka byla vyprodána…

Šála s osnovou z fialové směsi alpaky (70 %) a hedvábí (30 %) a útkem z bufetového hedvábí s drobnými barevnými nopky. Útek je uspořádán do širokých a tenkých pruhů v barvách lesního ovoce a smetanové zmrzliny.  

Kousek najde uplatnění především v teplejších měsících, ale otužilejší z vás zahřeje i v zimě. Je krásně skladný, a může být výborným společníkem na velké i malé cesty, ale také do klimatizovaných prostorů. 

Šála je 40 cm široká a 215 cm dlouhá, na obou koncích má zakroucené třásně. 

Podobně jako většina vlněných výrobků šála vyžaduje pozornost při praní. Perte ji v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu