Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Hedvábný pléd č. 1094

Hedvábí tussah v barvách nejhlubšího lesa. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 2595
3 300 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Zelená, Hnědá
Materiál: Hedvábí buretové
Ovčí kousavost: 0 (rostlinnná vlákna, hedvábí, kašmír, apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Jedna barva, Barevné nopky
Položka byla vyprodána…

Pléd z nádherného nopkového hedvábí tussah, tak zvaného divokého hedvábí. Příze má temně zelenou barvu s hnědými podtóny a nopky v tónech mezi těmito barvami. Jemně se leskne a dodává celku hloubku. Hedvábí je ideální pro ty z vás, které i nejjemnější merino kouše. Ocení jej také vyznavači subtilního nenápadného luxusu. Kousek sice nezahřeje tolik jako vlna, ale zato jej využijete celoročně - v těch nejteplejších dnech utlumí horko, v mraze pomůže udržet teplo ve vašem kabátě. Celek není příliš objemný a tak jej můžete vždycky přibalit i do středně velké kabelky pro případ nouze. Naprosto se přizpůsobí zbytku vašeho outfitu - nebude vypadat nemístně k ležérnímu městském oblečení, ale neudělá ostudu ani k večerním šatům.  

Pléd je 53 cm široký, 200 cm dlouhý a na obou koncích má 12 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu