Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Jemný merino pléd č. 602

Netradiční barevná kombinace.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 660
3 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Žlutá, Fialová
Materiál: Ovčí vlna merino
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Nepravidelný
Položka byla vyprodána…

Pléd, který jsem nejen utkala, ale přízi jsem před tkaním také obarvila. Použila jsem jemné tenké merino a netradiční kombinaci fialové a žluté barvy. Pléd je vhodný spíše do teplejších měsíců, ale vzhledem k materiálovému složení zahřeje i v zimě. Je to také perfektní společník do klimatizovaných prostorů, nebála bych se jej kombinovat ani s formálnějším oblečením. Oživí ale i každodenní nebo kancelářské oblečení. 

Pléd je 52 cm široký, 190 cm dlouhý a na obou koncích má 12 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Ke každému tkanému plédu či šále přidávám na vyzkoušení vzoreček pracího prostředku Eucalan (velikost 5ml, pro jedno ruční praní). Vyberte si svou vůni a připište mi ji do poznámky k objednávce, nebo nechte poznámku prázdnou a výběr na mně. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu