Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Kašmírová šála č. 1066

Symfonie pro váš krk v petrolejové. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 2095
3 700 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Petrolejová
Materiál: Kašmír
Ovčí kousavost: 0 (rostlinnná vlákna, hedvábí, kašmír, apod.)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Položka byla vyprodána…

Šála ze středně silné čistě kašmírové příze v petrolejové barvě. Kašmír pochází z přebytků italských přádelen a pletáren a není měkčený, což znamená že během svého života bude s každým dalším praním jemnější a nadýchanější, ale také bude trvanlivější. Krásná temná barva se hodí i pro formální příležitosti, ale kousek využijete i při každodenním nošení. Díky užší šířce dovoluje široké spektrum různých vázání kolem krku. 

Šála je 35 cm široká, 210 cm dlouhá a na obou koncích má 12 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků šála vyžaduje pozornost při praní. Perte ji v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu