Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Kašmírová šálka č. 1161

Lehounká, jemňounká, nenápadná a přece svá. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 2565
3 700 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Vínová, Červená, Bordó
Materiál: Kašmír
Ovčí kousavost: 0 (rostlinnná vlákna, hedvábí, kašmír, apod.)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Barevné nopky
Položka byla vyprodána…

Užší šálka utkaná z toho nejjemnějšího tenkého nopkového kašmíru. Je v tmavě rudé barvě, s tmavě modrými a světle červenými drobounkými nopky. NA krku sice nevytvoří bůhvíjaký objem, ale přesto krásně zahřeje. A díky menším rozměrům ji snadno uložíte do kabelky či příručního zavazadla. Svou velikostí je vhodná i pro pánské způsoby vázání, ale pozor, doporučila bych ji jen mužům zvyklým na hladce oholenou tvář nebo s delším vousem - krátké strniště by mohlo šálu ničit. 

 

Šála je 35 cm široká, 215 cm dlouhá a na obou koncích má 12 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků šála vyžaduje pozornost při praní. Perte ji v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu