Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Kašmírová šálka č. 856

Antracitová jednoduchost a elegance. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 894
3 900 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Černá, Antracit
Materiál: Kašmír
Ovčí kousavost: 0 (rostlinnná vlákna, hedvábí, kašmír, apod.)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Jedna barva
Položka byla vyprodána…

Šálka z tenčí kašmírové příze v temně antracitové barvě. Příze má malé množství jemných světlejších vláken a dává odlesky a působí krásně plasticky. Vynikne na ní tak ruční zpracování. Šála je užší než obvykle tkám, je tedy celkově velmi lehká. Hodí se jako drobná šála do velkého límce kabátu nebo jako ležérní doplněk kolem krku. Neposkytne příliš "zachumlání", ale díky zvolenému materiálu je přesto hřejivá. 

Šála je 28 cm široká, 200 cm dlouhá a na obou stranách má 12 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků šála vyžaduje pozornost při praní. Perte ji v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Ke každému tkanému plédu či šále přidávám na vyzkoušení vzoreček pracího prostředku Eucalan (velikost 5ml, pro jedno ruční praní). Vyberte si svou vůni a připište mi ji do poznámky k objednávce, nebo nechte poznámku prázdnou a výběr na mně. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu