Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Kašmírová vytkávaná šála E086

Ornament jako z jiného století v nadčasové béžovo-černé kombinaci. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 1949
5 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Černá, Béžová
Materiál: Kašmír
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Vytkávaný
Položka byla vyprodána…

Pléd ze dvou čistě kašmírových přízí. Na osnovu a základní zpevňující útek jsem použila béžovou hladkou tenčí přízi, která tvoří pozadí pro vytkávaný útek v černé silnější přízi s béžovými nopky a nepravidelnou strukturou. Vytkávaný vzor je z každé strany jiný, a při oblékání si můžete s touto rozdílností pohrát. Díky dvojitému útku je šála o něco silnější, je krásně nadýchaná a měkká. Vhod přijde především v chladnějších částech roku, ale nebála bych se ji zkombinovat i s lehčím formálním oblečením v teplejších měsících. 

Pléd je 42 cm široký, 220 cm dlouhý a na obou koncích má 10 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu