Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Kašmírový pléd č. 1072

Pět krásných barev v jednom harmonickém kousku. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 2113
4 900 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Béžová, Šedá, Červená, Tyrkysová
Materiál: Kašmír
Ovčí kousavost: 0 (rostlinnná vlákna, hedvábí, kašmír, apod.)
Velikost: Širší (cca 72 x 200 cm)
Vzor: Kostky
Položka byla vyprodána…

Kašmírový pléd s pěti barvami prostřídanými v osnově a útku tak, že tvoří pravidelné čtvercové kostky. Příze je středně silná a pochází z přebytků italských přádelen a pletáren. Sama používám stejně velký a silný pléd celoročně, v zimě nachumlaný kolem krku, na jaře a na podzim jen přes svetr kolem ramen, v létě přehozený přes jedno rameno k šatům a když se k večeru ochladí tak místo svetru. 

Pléd je 72 cm široký, 210 cm dlouhý a na obou koncích má 13 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu