Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Kašmírový pléd č. 1074

Zelené jehličí a hnědá kůra do městské džungle. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 2111
4 500 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Zelená, Hnědá
Materiál: Kašmír
Ovčí kousavost: 0 (rostlinnná vlákna, hedvábí, kašmír, apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Pruhy, Jedna barva
Položka byla vyprodána…

Kašmírový pléd v převážně tmavě zelené, se širokým narezle hnědým pruhem na jedné straně. Příze je středně silná a pochází z přebytků italských přádelen a pletáren. Využijete jej celoročně a díky neutrální barvě se hodí téměř ke všemu. Hnědý pruh můžete při stylingu umístit buď výrazněji, nebo jej upozadit zelené. 

Pléd je 54 cm široký, 210 cm dlouhý a na obou koncích má 13 cm dlouhé třásně. Pruh je 64 cm široký. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu