Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Kašmírový pléd č. 1086

Nadčasový, nadýchaný, lehounký a přitom hřejivý. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 2120
4 500 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Šedá, Antracit
Materiál: Kašmír
Ovčí kousavost: 0 (rostlinnná vlákna, hedvábí, kašmír, apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Jedna barva, Barevné nopky, Chambray
Položka byla vyprodána…

Pléd z tenké čistě kašmírové příze s drobnými nopky. V osnově jsem použila světle šedou přízi s barevnými nopky, v útku antracitově šedou s bílými nopky. Dohromady vytváří efekt podobný lněnému či bavlněnému chambray a působí tak, přes tmavší odstín, velmi svěže. Celek je elegantní, ale ne usedlý, bude se hodit k formálnějšímu ale i každodennímu oděvu. Pléd je lehounký, ale díky materiálovému složení zahřeje. A když nebude potřeba složíte jej do malého balíčku a schováte do kabelky či příruční tašky. Kašmír pochází z přebytků italských přádelen a pletáren. 

Pléd je 53 cm široký, 210 cm dlouhý a na obou koncích má 13 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu