Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Kašmírový pléd č. 1113

Medový, na dotek i na pohled. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 2164
4 500 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Žlutá, Hořčičná, Medová
Materiál: Kašmír
Ovčí kousavost: 0 (rostlinnná vlákna, hedvábí, kašmír, apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Ručně barvená příze
Položka byla vyprodána…

Pléd z čistého kašmíru, který jsem před utkáním ručně nabarvila do odstínů středně tmavého medu, s občasnými tmavšími momenty. Tmavší místa se v osnově i útku kříží a vytvářejí nepravidelný a nenápadný vzor. Materiál pochází z přebytků italských přádelen a pletáren, a jen velmi málo žmolkuje a přitom je velejemný. Takže pokud se vám tenhle kousek barevně trefí do šatníku a budete o něj správně pečovat, může se z něj stát parťák na zbytek života. Osobně nosím kousek ze stejného materiál celoročně. 

Pléd je 53 cm široký, 200 cm dlouhý a na obou koncích má 12 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu