Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Kašmírový pléd č. 1124

Jemná kostička v netradičních barvách a kašmíru.

Skladem (1 ks)
Kód: 2183
4 500 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Olivová
Materiál: Kašmír
Ovčí kousavost: 0 (rostlinnná vlákna, hedvábí, kašmír, apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Kostka, Ručně barvená příze

Kousek z tenkého kašmíru kombinuje drobné, přibližně 2 cm velké kostičky v tmavě džínové modré a žluto-zelenkavé olivové. Svou barevností a dezénem si přímo říká do zařazení do pánského šatníku, ale bude se mu líbit i v ležérní dámské skříni. Zkrátka, užije si jej celá rodina. Byť je tenounký, zahřeje i v zimě, ale ani o letních večerech vás nebude dusit. Výborné využití najde v klimatizované kanceláři nebo na cestách. Je to prostě univerzál! Kašmírová příze pochází z přebytků italských přádelen a pletáren, olivovou přízi jsem nabarvila na původně světle šedý podklad s drobnými nopky.

Šál je 54 cm široký, 210 cm dlouhý, a na obou koncích má 12 cm dlouhé zakroucené třásně. 

Jako většina vlněných výrobků šál vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu