Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Kašmírový pléd č. 1175

Karamelově zlaté ukonejšení. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 2605
4 500 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Žlutá, Hořčičná, Karamelová
Materiál: Kašmír
Ovčí kousavost: 0 (rostlinnná vlákna, hedvábí, kašmír, apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Jedna barva
Položka byla vyprodána…

Středně silná příze pro tento kousek vznikla jen lehoulinkým seskáním tenkých nití - výsledek tak tvoří trochu jinou strukturu nežli běžně vytvořená příze, a potažmo jako "placatější", splývavější a plnější tkaninu. Kašmírové rouno bylo také před předením pročesáno, zůstala v něm tedy jen ta nejdelší a nejkvalitnější vlákna. Kousek tak má jen nepatrné kašmírové haló (jemné chloupky na povrchu), a díky tomu se jemně, až hedvábně leskne. Kousek je vhodný pro celoroční nošení, a díky svým optickým vlastnostem, ale i nádhernému těžkému splývání, je téměř předurčen k doplnění formálního nebo večerního oděvu. Neztratí se ale ani v každodenní džungli města k ležérnímu outfitu. 

Pléd je 56 cm široký, 210 cm dlouhý a na obou koncích má 13 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu