Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Kašmírový pléd č. 1200

Pravidelné obdélníky lesních tůní a zákoutí. 

Skladem (1 ks)
Kód: 2724
4 500 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Zelená
Materiál: Kašmír
Ovčí kousavost: 0 (rostlinná vlákna, hedvábí, kašmír, apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Kostky

Pléd ze středně silného kašmíru z přebytků z italských přádelen a pletáren. V osnově jsou pravidelné pruhy tří odstínů modré a tří zelené. V útku se stejné barvy střídají stejně pravidelně, jen dvakrát širší nežli v osnově. Celek je tak pravidelně naparcelovaný obdélníky v těch nejúžasnějších odstínech lesa, soumraku a temné tůně. Sama nosím obdobný (jen širší a tmavě modrý) kousek celoročně, a mohu zaručit že i po letech ne zrovna šetrného nošení vypadá jako nový. Zahřeje i v té nejtužší zimě, ale v teplejším počasí se pod ním nezpotíte. Můžete jej namuchlat ke krku, nebo přehodit přes ramena, podle venkovní teploty, požadavků zbytku outfitu, nebo příležitosti. 

Pléd je 53 cm široký, 215 cm dlouhý a na obou koncích má 12 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu