Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Kašmírový pléd č. 960

Smrkově zelený a nepřehlédnutelný. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 932
4 500 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Zelená, Smrková
Materiál: Kašmír
Ovčí kousavost: 0 (rostlinnná vlákna, hedvábí, kašmír, apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Jedna barva
Položka byla vyprodána…

Kašmírový pléd ve smrkově zelené. Přízi jsem získala z přebytků italské přádelny o něco levněji než bývá obvykle kašmír k dostání, a tak se mi i při ručním zpracování podařilo udržet relativně nízkou cenu. Pléd je středně silný, ale díky vlastnostem kašmírového materiálu na svou velikost celkem lehký. Využijete jej celoročně - sama mám obdobný (tmavě modrý) sebou skoro vždy. 

Pléd je 55 cm široký, 205 cm dlouhý a na obou koncích má 13 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu