Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Kašmírový vytkávaný pléd E122

Pohodlí a hýčkavost sbalené na cesty.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 2156
5 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Šedá
Materiál: Kašmír
Ovčí kousavost: 0 (rostlinnná vlákna, hedvábí, kašmír, apod.)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Vytkávaný, Barevné nopky
Položka byla vyprodána…

Pléd ze dvou čistě kašmírových přízí - tenčí světle šedá je použitá na osnovu a plátnový útek, silnější antracitová s výraznými bílými nopky na vzorující útek. Díky dvěma útkům je kousek silnější a měkčí. Nachumlaný kolem krku zahřeje i v těch největších mrazech, přehozený přes ramena se pak hodí i k formálnímu oděvu když dopředu nevíte, jak bude chladno. Díky materiálu a vzoru je přímo předurčen, aby vám dělal věrného společníka na nějaké výjimečné události, a pak vám ji několik let při každodenním nošení připomínal. 

Pléd je 41 cm široký, 215 cm dlouhý a na obou koncích má 10 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu