Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Kostkovaný kašmírový pléd č. 1104

.... a jinou šálu už nepotřebujete. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 2158
4 900 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Rezavá, Vínová, Hnědá, Červená
Materiál: Kašmír
Ovčí kousavost: 0 (rostlinnná vlákna, hedvábí, kašmír, apod.)
Velikost: Širší (cca 72 x 200 cm)
Vzor: Kostky
Položka byla vyprodána…

Pléd z čistého kašmíru s velkými pravidelnými kostkami v odstínech hnědé a červené. Sama stejně velký, jen jednobarevný, nosím už přes dva roky, a jen málokdy jej měním za jiný. V zimě jej mám nachumlaný až ke krku, na jaře a na podzim přehozený přes ramena na svetr či lehký svršek, v létě připravený v kabelce na jakékoliv ochlazení. Obzvlášť se osvědčil při cestování. Kašmír pochází z přebytků italských přádelen a pletáren a je velmi kvalitní. Velmi málo žmolkuje, a přesto je velejemný. 

Pléd je 75 cm široký, 210 cm dlouhý a na obou koncích má 12 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu