Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Kostkovaný lehký pléd č. 765

Tři osnovy a tři útky ladí kostky. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 226
3 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Zelená, Béžová, Hnědá, Fialová
Materiál: Vlna alpaka, Hedvábí morušové, Ovčí vlna merino
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Kostka
Položka byla vyprodána…

Pléd, ve kterém jsem setkala dva různé materiály, každý ve třech barvách, do velkých výrazných kostek. V osnově jsou tř široké pruhy směsi alpaky (70 %) a hedvábí (30 %), v modré, béžové a fialové barvě. V útku čisté ručně barvené merino v hnědožlutých, světle modré a světle zelené. Pléd je lehounký, využijete jej tedy především v teplejších měsících, například kolem ramen místo svetru. Otužilejší z vás jej užijí i v zimě. Může být výborným společníkem do klimatizovaných interiérů. 

Pléd je 52 cm široký, 200 cm dlouhý, a na obou koncích má 15 cm dlouhé zakroucené třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu