Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Kostkovaný pléd se špetkou kašmíru č. 1148

Šedo-béžová kostka osvěžená tmavě zelenou, merino osvěžené trochou kašmíru. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 2574
3 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Zelená, Béžová, Šedá
Materiál: Ovčí vlna merino, Kašmír
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Kostky
Položka byla vyprodána…

Pléd z krásně měkké a hřejivé směsi merina (90 %) a kašmíru (10 %). Vybrala jsem pro něj tři odstíny šedé a dvě béžové, a jednu lahvově zelenou, a setkala je v pravidelných kostkách. Díky konstrukci příze je kousek sice huňatý, ale na svůj objem lehký. Nezabere tedy moc místa, i když jej přes den sundáte z krku a schováte do zavazadla. Zároveň jej sotva ucítíte, pokud se rozhodnete jej mít i v teplejším prostředí třeba jen přehozený přes rameno. Díky své barvenosti a jednoduchému vzoru je to kousek nadčasový a univerzální, do města i přírody, pro jakýkoliv outfit. Osobně si jej ale nejlépe umím představit k mašestrovému saku nebo vlněnému kabátu. Rozměry pak umožňují těžit ze široké škály úvazů a stylingů. 

Pléd je 50 cm široký, 190 cm dlouhý a na obou koncích má 12 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu