Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Lehký pléd č. 784

Vzdušný pléd z výběru přírodních vláken.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 516
3 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Zelená
Materiál: Vlna alpaka, Hedvábí morušové, Ovčí vlna merino, Bavlna
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Širší (cca 72 x 200 cm)
Vzor: Nepravidelný
Položka byla vyprodána…

Pléd využívající pro svůj vzhled a funkčnost různé vlastnosti přírodních vláken. V osnově je tenká, pevná a hladká světle zelená příze z merina (80 %) a hedvábí (20 %), v útku "chlupatá" příze tvořená alpakovými vlákny (38 %) zpevněnými bavlnou (37 %) a merinem (25 %) v různých odstínech zelené s modrými detaily. Díky přízi útku jsem celý pléd tkala méně hustě, tak, aby chloupky zaplnily mezery mezi jednotlivými vlákny, takže celek je lehký a vzdušný, ale přitom hřejivý. Využijete jej tak po celý rok.

Pléd je 73 cm široký, 200 cm dlouhý a na obou koncích má 15 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu