Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Merino pléd č. 785

Barvy mladého hrášku a levandulových květů v hřejivém merino plédu.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 514
3 300 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Zelená, Fialová
Materiál: Hedvábí morušové, Ovčí vlna merino
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Širší (cca 72 x 200 cm)
Vzor: Nepravidelný
Položka byla vyprodána…

Pléd s tenkou světle zelenou osnovou z merina (80 %) a hedvábí (20 %) a silnou merino přízí v odstínech zelené s fialovými místy v útku. Pléd je široký a hřejivý, a tudíž i trochu těžší. Doporučuji jej spíše pro chladnější období, nebo jako přehoz přes ramena místo svrchního oděvu. Je to také ideální společník do klimatizovaných prostorů nebo pro zachumlání u televize. I v zimě vám svými barvami bude připomínat letní hráškové lusky a kvetoucí levanduli. 

Pléd je 70 cm široký, 210 cm dlouhý a na obou koncích má 12 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu