Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Lehký vlněný pléd s hedvábím č. 591

Vlna a hedvábí v tyrkysu a s nádechem fialové.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 176
3 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Zelená, Fialová, Tyrkysová
Materiál: Hedvábí morušové, Ovčí vlna
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Pruhy
Položka byla vyprodána…

Lehký pléd v osnově se směsí merina (80 %) a hedvábí (20 %) a v útku s čistou vlnou. Osnova je z čisté ovčí vlny, převážně tyrkysová, s s 11 cm široký světle fialovým pruhem na jedné podélné straně. V útku se střídají 8 cm a 4,5 cm široké pruhy v pomalých barevných přechodech v zelené, tyrkysové a fialové. Pléd využijete po celý rok, v teplejších měsících například místo svetru přes ramena, v těch studenějších jako jemný šál do výstřihu kabátu nebo pod velký límec. 

Pléd je 56 cm široký, 195 cm dlouhý a na obou koncích má 15 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu