Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Měkoučký pléd č. 1158

Sošný a objemný. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 2219
3 300 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Černá, Žlutá, Antracit
Materiál: Ovčí vlna merino
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Ručně barvená příze
Položka byla vyprodána…

Pléd vznikl kombinací tenčí, ručně barvené merino příze v osnově (v tmavě medové barvě) a antracitově černé, lehce zaplstěné a o poznání silnější merino příze v útku. Je setkán v jednoduché plátnové vazbě, a ozvláštněním je tu kombinace těchto dvou materiálů v kontrastních barvách a s rozdílnou povrchovou strukturou. Celek je spíše těžší kousek, měkký na dotek, ale přitom na krku držící tvar a tvořící objem. 

Pléd je 52 cm široký, 200 cm dlouhý a na obou koncích má 12 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu