Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Merino pléd č. 1068

Kousek pro barevnější a hebčí život. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 2103
3 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Zelená, Duhová
Materiál: Ovčí vlna merino
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Ručně barvená příze
Položka byla vyprodána…

Pléd ze silnější příze v čistém merinu, ručně nabarvené do pestrých duhových odstínů. Jednotlivé barvy se setkávají, kříží a slévají do barevných kontrastů a ostrůvků. Šála je vhodná především do chladnějších měsíců, ale zimomřivější ji využijí celoročně. V zimě je možné namotat ji těsně ke krku, na jaře či na podzim přehodit ležérně přes ramena, a v létě ji mít jako věrného průvodce na cestách a do klimatizovaných prostorů. 

Pléd je 52 cm široký, 200 cm dlouhý a na obou koncích má 12 cm dlouhé zakroucené třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu