Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Merino pléd č. 1156

Netradiční barevnost. 

Skladem (1 ks)
Kód: 2217
3 300 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Šedá, Bílá, Tyrkysová, Hořčičná
Materiál: Ovčí vlna merino
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)

 

Pléd vznikl z merino příze z přebytků italských přádelen, která byla nabarvena krátkými střídanými úseky hořčičně žluté, tmavě tyrkysové, šedé a bílé. Po setkání tyto barvy splývají v menší či větší plochy a vytvářejí fascinující nevzor. Kousek je středně lehký až lehký, ideální na celoroční nošení, a s univerzálním použitím - ať pro každodenní nošení, či jako doplněk k formálnímu oděvu (tady přímo vybízí stát se až šperkovým doplňkem například k malým černým, či podobně minimalistickému outfitu).  

Pléd je 53 cm široký, 200 cm dlouhý a na obou koncích má 12 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu