Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Merino pléd č. 1187

Obří pléd s úžasnými prolínajícími se barvami. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 2719
3 900 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Růžová, Fialová, Pestrobarevný
Materiál: Ovčí vlna merino
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Širší (cca 72 x 200 cm)
Vzor: Ručně barvená příze
Položka byla vyprodána…

Neopakovatelně pestrý kousek, který má v osnově i útku barevný přechod, o jakém se vám (ani mě) nesnilo. Využila jsem na něj jemná merino klubíčka nabarvená v Irsku nezávislou barvířkou, a střídají se v něm snad všechny představitelné barvy, a možná i pár nepředstavitelných. Tkanina je lehčí, ale vzhledem ke své velikosti a objemu se jedná o kousek celoroční. 

Pléd je 70 cm široký, 205 cm dlouhý, a na obou koncích má 13 cm dlouhé zakroucené třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu