Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Merino pléd č. 1201

Nenápadný a univerzální. 

Skladem (1 ks)
Kód: 2720
3 700 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Šedá, Žlutá
Materiál: Ovčí vlna merino
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Širší (cca 72 x 200 cm)
Vzor: Jedna barva, Ručně barvená příze

Pléd ze středně silné merino příze v šedých odstínech se žlutými detaily. Při jednom konci je umístěn široký asymetrický pruh světlějšího šedého útku, který narušuje nepravidelné křížení žlutých a tmavě šedých. Kousek je univerzální nejen svou silou a nenápadnými a přesto zajímavými barvami, ale také použitím. Namuchlaný kolem krku do velkého objemu jej můžeme vzít k ležérnímu blejzru, denimu či svetru, nařasený nebo rovně přehozený kolem ramen nezahanbí ani formálnější oděv. 

Pléd je 75 cm široký, 205 cm dlouhý a na obou koncích má 12 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu