Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Merino pléd s barevným přechodem č. 922

Univerzální, nekousavý, jedinečný. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 897
3 500 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Rezavá, Žlutá, Tyrkysová
Materiál: Ovčí vlna merino
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Barevný přechod
Položka byla vyprodána…

Pléd jsem utkala ze dvou přízí z čistého merina. V útku jsem použila silnější jednonitku obarvenou do barevného přechodu od tyrkysové k rezavé, dílo Jany SLámové (Emiteri Yarns). Osnovu jsem obarvila na tenčí merino tak, aby pozvolna kopírovala přechod, tentokrát od tyrkysové k jemně žluté. Celá šála tak postupně mění barvu, a různým stylingem můžete zvýraznit jednu nebo druhou její různobarevnou část. Pléd je spíše tenčí, hodí se tedy k nošení po celý rok. 

Pléd je 53 cm široký, 190 cm dlouhý a na obou stranách má 12 cm dlouhé zakroucené třásně.

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Ke každému tkanému plédu či šále přidávám na vyzkoušení vzoreček pracího prostředku Eucalan (velikost 5ml, pro jedno ruční praní). Vyberte si svou vůni a připište mi ji do poznámky k objednávce, nebo nechte poznámku prázdnou a výběr na mně. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu