Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Obří vlněná šála č. 455

Výrazná a přitom univerzální.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 233
2 500 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Šedá
Materiál: Ovčí vlna
Ovčí kousavost: 2 (mírně kousavé příze)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Jedna barva
Položka byla vyprodána…

Kousek je momentálně vystaven v obchodě Black egg v Praze. Máte-li o něj zájem, napište mi nebo se obraťte přímo na obchod.  

Čistě vlněná šála v neutrálním světle šedém melíru, kterou jsem utkala ze supersilné příze. Přes své rozměry (je užší, než moje obvyklé kousky) tak šála vytváří celkem velký objem a rozhodně je nepřehlédnutelná. Pozor ale, díky silné přízi je šála také celkem těžká, a obzvláště drobnější postavy může při celodenním nošení na šíji tížit. 

Šála je 23 cm široká, 220 cm dlouhá a na obou koncích má 11 cm dlouhé zakroucené třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu