Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Papírová šála č. 605

Jaké asi je nosit papír?

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 711
3 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá
Materiál: Papír, Viskóza
Ovčí kousavost: 0 (rostlinnná vlákna, hedvábí, kašmír, apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Jedna barva
Položka byla vyprodána…

Šála utkaná ze směsi papíru (54 %) a viskózy (46 %). Příze pochází z Japonska, kde má použití papíru i pro účely odívání dlouhou tradici. Výsledná tkanina připomíná jiné rostlinné materiály - je trochu hrubá na omak podobně jako len předtím, než si jej zabydlíte pravidelným nošením, splývavá a jemně lesklá jako látky z ramie nebo kopřiv. Je ale v létě chladivější a v zimě více zahřeje nežli bavlna. šála je ideální pro ty z vás, kdo chcete mít v každém ohledu výjimečný kousek, nebo pokud hledáte výrobek zcela rostlinného původu. 

Šála je 53 cm široká, 200 cm dlouhá, a na obou koncích má 14 cm dlouhé zakroucené třásně. 

Papírovou šálu se nemusíte bát vyprat - ale postupujte při praní opatrně, jako u velmi jemného prádla. Perte v ruce, ve vlažné vodě, jen s malým množstvím šetrného pracího prostředku. Neždímejte kroucením, ale spíše lehkým pomačkáváním. Šálu na sušení narovnejte. Pokud nemáte rádi trochu pomuchlaný vzhled, po usušení můžete ještě přežehlit, ale teplotu žehličky raději vyzkoušejte na malém kraji nebo na třásni. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu