Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Pestrý vlněný pléd č. 1004

Křížení a přecházení v barvách ohně. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 981
2 900 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Žlutá, Růžová, Fialová, Červená, Oranžová
Materiál: Ovčí vlna
Ovčí kousavost: 2 (mírně kousavé příze)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Kostka, Barevný přechod
Položka byla vyprodána…

Kousek je momentálně vystaven v obchodě Hu Sova 104 v Kutné Hoře. Máte-li o něj zájem, napište mi nebo se obraťte přímo na obchod. 

Vlněný pléd s barevným přechodem v osnově i útku - ty se pak kříží k nepravidelných pruzích a obdélnících s neostrými okraji. Použitá vlněná příze je tenká a patří k jemnějším mezi vlnami, pléd tak využijete v teplejších měsících nebo hustě nařasený do límce kabátu. Barevně se pohybuje od světle žlutých přes oranžové, růžové a červené až k tmavě fialovým. 

Pléd je 54 cm široký, 200 cm dlouhý a na obou koncích má 14 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu