Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Duhový merino pléd č. 461

Energizující barvy v netradiční přízi a hřejivém kousku. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 970
3 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Žlutá, Růžová, Fialová, Oranžová
Materiál: Ovčí vlna merino
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Kostky, Barevný přechod
Položka byla vyprodána…

Pléd z trochu netradiční merino příze, která má jen malý zákrut a po upředení byla jemně zaplstěna. V přízi tak více vyniká plátnová vazba a obecně struktura tkaniny, příze málo kouše a minimálně žmolkuje, a bude ještě měknout nošením. Příze má pomalý barevný přechod mezi odstíny fialové, růžové, oranžové a žluté, a jejich použitím v osnově i v útku vzniká barevná vzor evokující pruhy a obdélníky s měkkými okraji. Pléd je středně těžký, takže jej doporučuji od podzimu do jara. Zimomřivější jej ale využijí i za chladných letních večerů nebo v klimatizovaných prostorách. Je to výborný společník na cestování. 

Pléd je 53 cm široký, 195 cm dlouhý a na obou koncích má 15 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu