Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Pléd s hedvábím č. 1162

Nenápadný a tichý, ale spolehlivý s všudypřítomný. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 2571
3 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Béžová
Materiál: Hedvábí morušové, Ovčí vlna merino, Bavlna
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Jedna barva, Barevné nopky
Položka byla vyprodána…

Pléd z krásné a jemně nopkaté směsi hedvábí (46 %), merina (46 %) a bavlny (8 %). Mí světlounkou šedohnědou barvu a tmavší hnědé a světle zelené nopky. Díky svému materiálovému složení a síle příze je to ideální kousek na celoroční a každodenní nošení. V zimě sice nezahřeje tolik jako čistě vlněné kousky, ale zato v létě nebude obtěžovat tíhou. A naprosto se přizpůsobí zbytku vašeho oděvu - bude působit neformálně v kombinaci s městským outfitem, a slavnostně hozený přes rameno k róbě či krejčovsky propracovanému kabátku. 

 

Pléd je 53 cm široký, 200 cm dlouhý a na obou koncích má 12 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu