Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Pléd s jemným barevným přechodem č. 1109

Lehký a přitom hřejivý, umírněný a přeci pestrý. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 2157
3 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Bílá, Růžová, Fialová, Hořčičná
Materiál: Ovčí vlna
Ovčí kousavost: 2 (mírně kousavé příze)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Barevný přechod, Ručně barvená příze
Položka byla vyprodána…

Pléd který kombinuje dvě různé barevnosti tenkých vlněných přízí. V osnově ručně barvenou přízi s bílým základem a fialovými a zlatě žlutými momenty, v útku pozvolný barevný přechod mezi světle růžovou a tmavě fialovou. Při omotání kolem krku i přehození přes ramena vytváří zajímavá barevná setkání. Patří k těm nejjemnějším kouskům které tkám na stavu s pevným listem, ale díky materiálu dokáže zahřát. Nebála bych se jej tedy doporučit pro celoroční nošení: v zimě nachumlaný až ke krku, v létě složený v kabelce a připravený kdykoliv zahřát. Je to výborný společník na cestování nebo do klimatizované kanceláře.  

Pléd je 57 cm široký, 205 cm dlouhý a na obou koncích má 12 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu